Het gemeentebestuur gaat 20.000 mondmaskers bestellen voor de inwoners van onze gemeente. Elke persoon ouder dan 12 jaar krijgt er één. We vragen ook aan al onze scholen of ze er nodig hebben voor hun leerkrachten.
De voorbije week maakten heel wat gemeentes bekend mondmaskers te bestellen voor hun inwoners. Onze gemeente heeft op vraag van de Nationale Veiligheidsraad bewust gewacht op hun aanbevelingen en richtlijnen. Zoals nu bekend, zullen mondmaskers een belangrijke rol spelen in de exitstrategie.

Daarom besliste het schepencollege vandaag om alle inwoners een herbruikbaar mondmasker te schenken. We zullen deze huis aan huis bezorgen. Zodra we meer concrete informatie hierover hebben, delen we deze met u.

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.