Dinsdag had onze schepen Sarah De Keyser de eer om samen met voormalig schepen van internationale ontwikkelingssamenwerking een delegatie van ADEL Morazán en Trias te ontvangen.🎉

Zij runnen een project in El Salvador, dat focust op gelijkheid en inclusie van jongeren. ADEL Morazán versterkt het ondernemerschap van jongeren en vrouwen in de agrarische productieketens van o.a. groenten, honing en koffie. 

Trias is een gekende NGO in onze gemeente en we waarderen de manier waarop Trias het Noorden in contact brengt met het Zuiden via middenveldorganisaties als Landelijke Gilden en KLJ.
Trias werkte met onze Gemeentelijke Raad voor Ontwikkelingssamenwerking (GROS) al tal van initiatieven uit met onze scholen en verenigingen, denk maar aan de jaarlijkse YOUCA dag, de avond met Ish Aid Hamou en de Culinaire quinoa-night van enkele jaren geleden. 🍛

Een aangename kennismaking ! 

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.