CD&V Sint-Katelijne-Waver sterk vertegenwoordigd bij de verkiezingen in mei

CD&V Sint-Katelijne-Waver pakt met twee sterke kandidaten uit op de verkiezingslijsten voor 26 mei.

 
Eerste schepen Eric Janssens (49) staat op de 12de opvolgersplaats op de lijst voor de Kamer van
Volksvertegenwoordigers.

Zie hieronder de volledige kiesladder voor de kamer

De 25-jarige schepen van o.m. onderwijs, welzijn, gelijke kansen en vrijwilligersbeleid Sarah De Keyser is 9de opvolger voor het Vlaams Parlement.
Zie hieronder de volledige kiesladder voor het Vlaams parlement

CD&V Sint-Katelijne-Waver is verheugd met deze twee sterkhouders de nationale campagne van de partij te ondersteunen en de stem van onze afdeling ook in Brussel te kunnen laten horen om dossiers die onze gemeente en regio aanbelangen mee te verdedigen”, aldus afdelingsvoorzitter Björn Cloots.

Björn Cloots
Voorzitter CD&V Sint-Katelijne-Waver

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.